Eerste viering in Coronatijd geslaagd.

Zondag 19 juli is in onze kerk voor het eerst sinds de uitbraak van het Coronavirus weer een Eucharistieviering gehouden voorgegaan door pastoor Fred Hogenelst.

Aanwezigen hadden zich vooraf via het reserveringssysteem op de website aangemeld en waren ruim op tijd aanwezig. In de kerk waren  voorzorgsmaatregelen genomen en de aanwijzingen van de gastheren/-vrouwen dienden strikt opgevolgd te worden.

De muziek was in handen van Joep de Cloet en You-tube. Meezingen mocht niet, meelezen wel.

Naast het terugluisteren via de kerkradio kunt u ook een korte impressie bekijken in het fotoalbum van deze viering.

Al met al heeft uw redacteur de viering als positief en geslaagd mogen ervaren. Het was een beetje anders dan anders en dan kun je denken het went wel. Maar hopelijk kunnen we toch snel weer over naar het oude vertrouwde.

Was u er dit keer niet bij? Van harte welkom bij de volgende viering in onze kerk. Deze wordt gehouden op zondag 9 augustus. Reserveren daarvoor kan in de week voorafgaand aan de viering bij voorkeur via de website. Gebruik hiervoor de afbeelding met de tekst ‘Online viering reserveren’ bovenin de rechterkolom.