Pastoor Gerard Claassensplein

Sinds vrijdagmiddag 2 september heeft het plein naast onze kerk een naam. Het Pastoor Gerard Claassensplein.

In aanwezigheid van o.a. Co Thijssen-Claassens, de 101 jarige zus van Gerard, en andere familieleden kreeg het plein de naam van  onze voormalige pastoor Gerard Claassens.

Na een inleidend woordje door Bert Staal werd het naambordje onthult door Gerards zus en burgemeester Ruud van Bennekom. Hierna volgde de zegening van het bordje en het plein door pastoor Fred Hogenelst. Als afsluiting werd door de gezamenlijke koren samen met de aanwezigen het Nicolaaslied gezongen.

Na afloop was er nog een gezellig samenzijn in de dagkerk. Hierbij werd een filmopname uit 1957 van de eerste H. Mis van Gerard in zijn geboorteplaats Cuyk vertoond. Deze filmopname is opgenomen aan het eind van het fotoalbum.