Vanaf 1 januari vieren in een koude kerk…

dus… zorg voor warme kleding..
Na enkele jaren corona-crisis waarbij we de nodige maatregelen opgelegd kregen, tot zelfs sluiting van onze kerk gedurende twee winters, zijn we nu beland in een energie-crisis. Voor onze kerk betekent dit een financiƫle crisis. Als ons energie-contract per 1 januari afloopt zijn de te verwachten kosten onbetaalbaar bij het huidige verbruik.

Er zal helaas substantieel bezuinigd moeten worden op ons verbruik, waarbij we nu wel zelf kunnen kiezen hoe we dit moeten realiseren. Na de zondagviering van 20 november is met de aanwezigen, inclusief de leden van onze beide koren, unaniem besloten in een koude kerk te gaan vieren.
(De reden voor deze keuze is met name wat betreft de koren de slechte accoustiek in de dag kerk en de te kleine ruimet.)

We gaan in Odijk een koude winter tegemoet…!
Namens de Locatieraad, Tineke Schalekamp